ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:26

Електронні візи в Єгипті запрацюють у червні
Четвер, 27 квітня 2017, 10:54
Єгипет планує впровадити систему електронних віз для іноземних громадян вже з 1 червня 2017 року.
 
Відзначається, що оформити в'їзні візи в Єгипет можна буде з будь-якої точки світу, а не по прибуттю в країну.
 
"Після затвердження єгипетською владою копія візи відправляється їм в електронному вигляді", - уточнив єгипетський міністр.
 
Нова система віз послабить навантаження на органи безпеки країни, а також прискорить проходження туристами контролю в аеропортах.
 
Нагадаємо, влада Єгипту вирішила підвищити ціни на в'їзні візи з $25 до $60 з 1 липня 2017 року.
 
http://biz.nv.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA