ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:41

Прем'єр Японії заявив про намір змінити "мирну" статтю конституції
Середа, 03 травня 2017, 11:15
Абе ініціює закріплення статусу Сил самооборони в конституції Японії
 
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе має намір внести зміни в конституцію й закріпити статус Сил самооборони країни. Про це Абе заявив газеті Yomiuri Shimbun. За словами Абе, він має намір внести положення про Сили самооборони Японії в так звану "мирну" статтю конституції, згідно з якою Японія відмовилася від створення збройних сил та участі у військових конфліктах.
 
 Він також зазначив, що не має наміру змінювати або скасовувати мирні положення 9-ої статті. Готова підтримати ініціативу прем'єра правляча Ліберально-демократична партія Японії.
 
"2020 рік, коли в країні пройдуть Олімпійські та Паралімпійські ігри, треба використати як можливість для переродження Японії. Хотів би, щоб 2020 рік став роком вступу в силу нової Конституції", - додав Абе. Відзначимо, що діюча конституція Японії вступила в дію 70 років тому і з того часу поправки до неї не вносилися.
 
"Мирна" стаття була розроблена під час американської окупації після Другої світової війни, відповідно до цієї статті Японія відмовляється від участі у військових конфліктах.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA