ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:01

У Росії очікують припинення залізничного сполучення з Україною з 1 липня
Четвер, 25 травня 2017, 11:56
У РФ повідомили, що Київ планує повністю припинити ж/д сполучення з Росією В Російській Федерації очікують, що Україна повністю припинить залізничне сполучення з РФ з 1 липня 2017 року.
 
"Україна готується припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією орієнтовно з 1 липня", - повідомило джерело видання.
 
 Так, згідно з повідомленням, приводом для такого рішення може стати небажання "Російських залізниць" (РЖД) припинити пасажирські перевезення в Росію із зони проведення антитерористичної операції.
 
У ПАТ "Укрзалізниця" повідомили, що на даний момент ніякого рішення не прийнято. У РЖД також заявили, що поки не отримали від України будь-яких документів про припинення ж/д сполучення. Нагадаємо, 22 травня повідомлялося, що ПАТ "Укрзалізниця" ввела заборону на вантажоперевезення і транзит у вагонах ряду компаній Російської Федерації.
 
https://www.rbc.ua/ukr
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA