ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:35

Серед постраждалих у результаті теракту в Барселоні немає українців - МЗС
П'ятниця, 18 серпня 2017, 10:35
МЗС володіє попередньою інформацією про громадянство постраждалих в результаті теракту в Барселоні
 
Серед загиблих і постраждалих в результаті теракту в Барселоні немає громадян України. Про це Twitter повідомляє прес-служба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України. "Попередня інформація про громадянство загиблих і поранених в Барселоні: українців серед них немає", - йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, раніше терористичне угрупування "Ісламська держава" (ИГИЛ) взяла на себе відповідальність за наїзд фургона на натовп в центрі Барселони (Іспанія). Як відомо, у четвер ввечері в Барселоні на набережній Рамбла-де-Каналет фургон в'їхав у натовп людей. Поліція кваліфікувала подію як теракт.
 
В результаті теракту загинули 13 людей, ще близько 100 постраждали. Іспанська поліція вже затримала двох підозрюваних у зв'язку з терористичним актом, однак імена затриманих не уточнюються. Раніше українське консульство вже повідомляло, що інформації про постраждалих під час теракту в Барселоні українців немає.
 
https://www.rbc.ua
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA