ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:12

Серед постраждалих у результаті теракту в Барселоні немає українців - МЗС
П'ятниця, 18 серпня 2017, 10:35
МЗС володіє попередньою інформацією про громадянство постраждалих в результаті теракту в Барселоні
 
Серед загиблих і постраждалих в результаті теракту в Барселоні немає громадян України. Про це Twitter повідомляє прес-служба Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України. "Попередня інформація про громадянство загиблих і поранених в Барселоні: українців серед них немає", - йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, раніше терористичне угрупування "Ісламська держава" (ИГИЛ) взяла на себе відповідальність за наїзд фургона на натовп в центрі Барселони (Іспанія). Як відомо, у четвер ввечері в Барселоні на набережній Рамбла-де-Каналет фургон в'їхав у натовп людей. Поліція кваліфікувала подію як теракт.
 
В результаті теракту загинули 13 людей, ще близько 100 постраждали. Іспанська поліція вже затримала двох підозрюваних у зв'язку з терористичним актом, однак імена затриманих не уточнюються. Раніше українське консульство вже повідомляло, що інформації про постраждалих під час теракту в Барселоні українців немає.
 
https://www.rbc.ua
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA