ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 08:36

Трамп має намір збільшити ліміт держборгу США
Четвер, 07 вересня 2017, 11:37
Президент США і лідери конгресу домовилися про збільшення ліміту державного боргу країни, щоб уникнути дефолту.
 
«Демократи оголосили про угоду з цього питання після того, як палата представників схвалила виділення майже 8 млрд доларів на ліквідацію наслідків урагану «Гарві», що обрушився на Техас і Луїзіану.
 
Законопроект ще не затверджено сенатом і в ньому не міститься положення про збільшення верхньої межі запозичень. На його включенні наполягали опозиційні демократи, до яких несподівано приєднався президент. Лідер республіканської більшості в сенаті Мітч Макконнелл пізніше заявив, що палата включить в бюджетний законопроект підвищення ліміту боргу, хоча раніше багато в партії висловлювалися проти цього заходу», – наголошується в повідомленні.
 
Дональд Трамп підтвердив, що угоду про збільшення межі держборгу досягнуто. «Ми прийшли до угоди, і я думаю, що угода буде дуже хорошою. У нас була дуже, дуже професійна зустріч», – заявив президент.
 
https://ua.news
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA