ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 18 червня, 23:38

Трамп має намір збільшити ліміт держборгу США
Четвер, 07 вересня 2017, 11:37
Президент США і лідери конгресу домовилися про збільшення ліміту державного боргу країни, щоб уникнути дефолту.
 
«Демократи оголосили про угоду з цього питання після того, як палата представників схвалила виділення майже 8 млрд доларів на ліквідацію наслідків урагану «Гарві», що обрушився на Техас і Луїзіану.
 
Законопроект ще не затверджено сенатом і в ньому не міститься положення про збільшення верхньої межі запозичень. На його включенні наполягали опозиційні демократи, до яких несподівано приєднався президент. Лідер республіканської більшості в сенаті Мітч Макконнелл пізніше заявив, що палата включить в бюджетний законопроект підвищення ліміту боргу, хоча раніше багато в партії висловлювалися проти цього заходу», – наголошується в повідомленні.
 
Дональд Трамп підтвердив, що угоду про збільшення межі держборгу досягнуто. «Ми прийшли до угоди, і я думаю, що угода буде дуже хорошою. У нас була дуже, дуже професійна зустріч», – заявив президент.
 
https://ua.news
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA