ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 29 лютого, 12:48

Трамп посилив в'їзд до США для жителів трьох країн
Понеділок, 25 вересня 2017, 10:16
У забороненому списку тепер вісім держав.

Американський президент Дональд Трамп розширив список країн, громадянам яких заборонений або обмежений в'їзд до США, повідомляє прес-служба Білого дому.
 
У список включені Венесуела, Північна Корея і Чад. Ці країни приєдналися до Ірану, Ємену, Лівії, Сирії та Сомалі. Зі списку прибраний Судан.
 
Згідно з текстом указу, громадянам цих країн заморожений в'їзд за імміграційними і неімміграційними візами. Що стосується Венесуели, то тимчасова заборона поширюється тільки на чиновників.
 
Заборона на в'їзд для громадян країн-новачків набуває чинності з 18 жовтня. Цього часу, на думку американської влади, має вистачити прикордонним службам в аеропортах, щоб підготуватися до нововведення.
 
"Зробити Америку безпечною - мій пріоритет номер один. Ми не будемо приймати в нашій країні тих, кого не можемо ретельно перевірити", - написав він. 
 
Як повідомляв Кореспондент.net, 6 березня Трамп підписав нову версію імміграційного указу. Відповідно до нього, в'їзд в США буде заборонений на 90 днів жителям шести мусульманських країн - Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Ємену.
 
Трамп задумався про введення заборони на в'їзд до США
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA