ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 09:27

Трамп посилив в'їзд до США для жителів трьох країн
Понеділок, 25 вересня 2017, 10:16
У забороненому списку тепер вісім держав.

Американський президент Дональд Трамп розширив список країн, громадянам яких заборонений або обмежений в'їзд до США, повідомляє прес-служба Білого дому.
 
У список включені Венесуела, Північна Корея і Чад. Ці країни приєдналися до Ірану, Ємену, Лівії, Сирії та Сомалі. Зі списку прибраний Судан.
 
Згідно з текстом указу, громадянам цих країн заморожений в'їзд за імміграційними і неімміграційними візами. Що стосується Венесуели, то тимчасова заборона поширюється тільки на чиновників.
 
Заборона на в'їзд для громадян країн-новачків набуває чинності з 18 жовтня. Цього часу, на думку американської влади, має вистачити прикордонним службам в аеропортах, щоб підготуватися до нововведення.
 
"Зробити Америку безпечною - мій пріоритет номер один. Ми не будемо приймати в нашій країні тих, кого не можемо ретельно перевірити", - написав він. 
 
Як повідомляв Кореспондент.net, 6 березня Трамп підписав нову версію імміграційного указу. Відповідно до нього, в'їзд в США буде заборонений на 90 днів жителям шести мусульманських країн - Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Ємену.
 
Трамп задумався про введення заборони на в'їзд до США
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA