ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 червня, 00:52

Трамп посилив в'їзд до США для жителів трьох країн
Понеділок, 25 вересня 2017, 10:16
У забороненому списку тепер вісім держав.

Американський президент Дональд Трамп розширив список країн, громадянам яких заборонений або обмежений в'їзд до США, повідомляє прес-служба Білого дому.
 
У список включені Венесуела, Північна Корея і Чад. Ці країни приєдналися до Ірану, Ємену, Лівії, Сирії та Сомалі. Зі списку прибраний Судан.
 
Згідно з текстом указу, громадянам цих країн заморожений в'їзд за імміграційними і неімміграційними візами. Що стосується Венесуели, то тимчасова заборона поширюється тільки на чиновників.
 
Заборона на в'їзд для громадян країн-новачків набуває чинності з 18 жовтня. Цього часу, на думку американської влади, має вистачити прикордонним службам в аеропортах, щоб підготуватися до нововведення.
 
"Зробити Америку безпечною - мій пріоритет номер один. Ми не будемо приймати в нашій країні тих, кого не можемо ретельно перевірити", - написав він. 
 
Як повідомляв Кореспондент.net, 6 березня Трамп підписав нову версію імміграційного указу. Відповідно до нього, в'їзд в США буде заборонений на 90 днів жителям шести мусульманських країн - Судану, Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Ємену.
 
Трамп задумався про введення заборони на в'їзд до США
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA