ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 18 червня, 23:39

Трамп заявив про "повну готовність" до війни з КНДР
Середа, 27 вересня 2017, 11:06
Президент США впевнений, що такий розвиток подій буде руйнівним для Північної Кореї.
Президент США Дональд Трамп заявив, що військове вирішення конфлікту з Північною Кореєю, які раніше,можливе, але небажане, тому що буде руйнівним.

"Ми повністю готові до другого варіанту розвитку подій, але він небажаний... Я гарантую вам, що він буде руйнівним для Північної Кореї. Я маю на увазі розв’язання проблеми військовим шляхом", - сказав Трамп, виступаючи в рамках спільної прес-конференції з прем'єром Іспанії Маріано Рахоєм.
Раніше Білий дім назвав абсурдом заяву Північної Кореї, що президент США Дональд Трамп оголосив війну Пхеньяну.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ КНДР Лі Ен Хо заявив, що президент США Дональд Трамп оголосив війну Пхеньяну, і попередив, що Північна Корея залишає за собою право збивати американські бомбардувальники навіть у міжнародному повітряному просторі.
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA