ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 29 лютого, 11:09

Трамп заявив про "повну готовність" до війни з КНДР
Середа, 27 вересня 2017, 11:06
Президент США впевнений, що такий розвиток подій буде руйнівним для Північної Кореї.
Президент США Дональд Трамп заявив, що військове вирішення конфлікту з Північною Кореєю, які раніше,можливе, але небажане, тому що буде руйнівним.

"Ми повністю готові до другого варіанту розвитку подій, але він небажаний... Я гарантую вам, що він буде руйнівним для Північної Кореї. Я маю на увазі розв’язання проблеми військовим шляхом", - сказав Трамп, виступаючи в рамках спільної прес-конференції з прем'єром Іспанії Маріано Рахоєм.
Раніше Білий дім назвав абсурдом заяву Північної Кореї, що президент США Дональд Трамп оголосив війну Пхеньяну.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ КНДР Лі Ен Хо заявив, що президент США Дональд Трамп оголосив війну Пхеньяну, і попередив, що Північна Корея залишає за собою право збивати американські бомбардувальники навіть у міжнародному повітряному просторі.
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA