ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 29 лютого, 13:06

Єврокомісія назвала ситуацію з референдумом у Каталонії внутрішньою справою Іспанії
Понеділок, 02 жовтня 2017, 10:10
В ЄС вважають, що згідно конституції Іспанії, голосування було незаконним
 
Європейська комісія назвала ситуацію з референдумом у Каталонії внутрішньою справою Іспанії і зазначила, що згідно конституції Іспанії, голосування не було законним.
 
Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії. "Для Європейської комісії це внутрішнє питання для Іспанії, яке має розглядатися у відповідності з конституційним порядком Іспанії", - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією Єврокомісії, крім того, якби референдум був організований у відповідності з конституцією Іспанії, це означало б, що відокремлена від Іспанії Каталонія виявиться також поза Європейського союзу.
Так, окрім чисто правових аспектів цього питання, у Єврокомісії вважають, що зараз не час для розділень і фрагментації, а "настав час для єдності та стабільності". Крім того, в ЄС закликали обидві сторони до діалогу і закликали не використовувати насильство як інструмент політики.
 
https://www.rbc.uа
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA