ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 09:39

Єврокомісія назвала ситуацію з референдумом у Каталонії внутрішньою справою Іспанії
Понеділок, 02 жовтня 2017, 10:10
В ЄС вважають, що згідно конституції Іспанії, голосування було незаконним
 
Європейська комісія назвала ситуацію з референдумом у Каталонії внутрішньою справою Іспанії і зазначила, що згідно конституції Іспанії, голосування не було законним.
 
Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії. "Для Європейської комісії це внутрішнє питання для Іспанії, яке має розглядатися у відповідності з конституційним порядком Іспанії", - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією Єврокомісії, крім того, якби референдум був організований у відповідності з конституцією Іспанії, це означало б, що відокремлена від Іспанії Каталонія виявиться також поза Європейського союзу.
Так, окрім чисто правових аспектів цього питання, у Єврокомісії вважають, що зараз не час для розділень і фрагментації, а "настав час для єдності та стабільності". Крім того, в ЄС закликали обидві сторони до діалогу і закликали не використовувати насильство як інструмент політики.
 
https://www.rbc.uа
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA