ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 червня, 01:12

Єврокомісія назвала ситуацію з референдумом у Каталонії внутрішньою справою Іспанії
Понеділок, 02 жовтня 2017, 10:10
В ЄС вважають, що згідно конституції Іспанії, голосування було незаконним
 
Європейська комісія назвала ситуацію з референдумом у Каталонії внутрішньою справою Іспанії і зазначила, що згідно конституції Іспанії, голосування не було законним.
 
Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії. "Для Європейської комісії це внутрішнє питання для Іспанії, яке має розглядатися у відповідності з конституційним порядком Іспанії", - йдеться в повідомленні. Згідно з інформацією Єврокомісії, крім того, якби референдум був організований у відповідності з конституцією Іспанії, це означало б, що відокремлена від Іспанії Каталонія виявиться також поза Європейського союзу.
Так, окрім чисто правових аспектів цього питання, у Єврокомісії вважають, що зараз не час для розділень і фрагментації, а "настав час для єдності та стабільності". Крім того, в ЄС закликали обидві сторони до діалогу і закликали не використовувати насильство як інструмент політики.
 
https://www.rbc.uа
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA