ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 29 лютого, 11:14

Угорщина і Румунія разом виступлять проти закону про освіту
Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:32
Глава МЗС Угорщини вважає "ударом в спину" закон про освіту в Україні.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт вважає "ударом в спину" прийняття Україною закону про освіту, повідомляє Радіо Свобода

Під час зустрічі зі своїм румунським колегою Теодором Мелешкану Сіярто відзначив "природність" спільного виступу Будапешта і Бухареста проти українського закону.
 
"Набагато краще створювати історії успіху, ніж мати справу з конфліктами", - заявив він.
 
Сіярто вважає, що закон про освіту суперечить угоді про асоціацію між Україною та ЄС, підписання якої підтримали Угорщина і Румунія.
 
Також міністр побачив серйозну загрозу в тому, що на розгляд депутатів Верховної Ради вирушили законопроекти про мову і громадянство.
 
На думку Будапешта, законопроект про освіту порушує права національних меншин в Україні.
 
Латвія підтримала український закон про освіту
 
Нагадаємо, 28 вересня в Україні набув чинності закон про освіту, який передбачає 12-річну освіту в школі і підвищення ролі української мови. У МЗС Угорщини заявили, що блокуватимуть зближення України і ЄС через закон про освіту.
 
http://ua.korrespondent.net
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA