ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 08:37

Угорщина і Румунія разом виступлять проти закону про освіту
Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:32
Глава МЗС Угорщини вважає "ударом в спину" закон про освіту в Україні.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт вважає "ударом в спину" прийняття Україною закону про освіту, повідомляє Радіо Свобода

Під час зустрічі зі своїм румунським колегою Теодором Мелешкану Сіярто відзначив "природність" спільного виступу Будапешта і Бухареста проти українського закону.
 
"Набагато краще створювати історії успіху, ніж мати справу з конфліктами", - заявив він.
 
Сіярто вважає, що закон про освіту суперечить угоді про асоціацію між Україною та ЄС, підписання якої підтримали Угорщина і Румунія.
 
Також міністр побачив серйозну загрозу в тому, що на розгляд депутатів Верховної Ради вирушили законопроекти про мову і громадянство.
 
На думку Будапешта, законопроект про освіту порушує права національних меншин в Україні.
 
Латвія підтримала український закон про освіту
 
Нагадаємо, 28 вересня в Україні набув чинності закон про освіту, який передбачає 12-річну освіту в школі і підвищення ролі української мови. У МЗС Угорщини заявили, що блокуватимуть зближення України і ЄС через закон про освіту.
 
http://ua.korrespondent.net
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA