ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 18 червня, 23:41

Угорщина і Румунія разом виступлять проти закону про освіту
Вівторок, 03 жовтня 2017, 11:32
Глава МЗС Угорщини вважає "ударом в спину" закон про освіту в Україні.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт вважає "ударом в спину" прийняття Україною закону про освіту, повідомляє Радіо Свобода

Під час зустрічі зі своїм румунським колегою Теодором Мелешкану Сіярто відзначив "природність" спільного виступу Будапешта і Бухареста проти українського закону.
 
"Набагато краще створювати історії успіху, ніж мати справу з конфліктами", - заявив він.
 
Сіярто вважає, що закон про освіту суперечить угоді про асоціацію між Україною та ЄС, підписання якої підтримали Угорщина і Румунія.
 
Також міністр побачив серйозну загрозу в тому, що на розгляд депутатів Верховної Ради вирушили законопроекти про мову і громадянство.
 
На думку Будапешта, законопроект про освіту порушує права національних меншин в Україні.
 
Латвія підтримала український закон про освіту
 
Нагадаємо, 28 вересня в Україні набув чинності закон про освіту, який передбачає 12-річну освіту в школі і підвищення ролі української мови. У МЗС Угорщини заявили, що блокуватимуть зближення України і ЄС через закон про освіту.
 
http://ua.korrespondent.net
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA