ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 08:50

Трамп: США віддані діяльності ООН
Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:50
Американський лідер зазначив, що успіх організації залежить від коаліції сильних суверенних держав.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати віддані діяльності ООН.

"Ми як і раніше вважаємо, що ООН може зіграти важливу роль у врегулюванні міжнародних суперечок і що її успіх залежить від коаліції сильних суверенних держав ... Рада Безпеки ООН, постійним членом якого є США, як і раніше залишається важливим форумом для реагування на загрози міжнародному миру і безпеці", - йдеться в прокламації Трампа.
 
Американський лідер зазначив, що США сподіваються на підзвітність ООН державам-членам, як "уряди підзвітні народам".
 
"Хоча ще слід виконати велику роботу для того, щоб ООН могла повною мірою реалізувати свій потенціал, ми знову підтверджуємо нашу прихильність її цілям, спрямованим на побудову кращого майбутнього для майбутніх поколінь", - наголосив президент США.
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA