ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 червня, 00:01

Трамп: США віддані діяльності ООН
Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:50
Американський лідер зазначив, що успіх організації залежить від коаліції сильних суверенних держав.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати віддані діяльності ООН.

"Ми як і раніше вважаємо, що ООН може зіграти важливу роль у врегулюванні міжнародних суперечок і що її успіх залежить від коаліції сильних суверенних держав ... Рада Безпеки ООН, постійним членом якого є США, як і раніше залишається важливим форумом для реагування на загрози міжнародному миру і безпеці", - йдеться в прокламації Трампа.
 
Американський лідер зазначив, що США сподіваються на підзвітність ООН державам-членам, як "уряди підзвітні народам".
 
"Хоча ще слід виконати велику роботу для того, щоб ООН могла повною мірою реалізувати свій потенціал, ми знову підтверджуємо нашу прихильність її цілям, спрямованим на побудову кращого майбутнього для майбутніх поколінь", - наголосив президент США.
 
http://ua.korrespondent.net/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA