ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:55

Україна підніме питання нелегітимності виборів РФ.
Середа, 07 лютого 2018, 09:27
Українська делегація на засіданнях в ПАРЄ і НАТО планує підняти питання нелегітимності президентських виборів Росії у Криму, заявила Геращенко.

Україна збирається піднімати питання нелегітимності виборів президента Росії в Криму на полях Парламентської асамблеї Ради Європи, а також під час засідань Парламентської Асамблеї ОБСЄ та НАТО. Про це заявила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, повідомляється на офіційному сайті парламенту.
 
"Напередодні виборів президента Російської Федерації на окупованому півострові відбувається насильницька паспортизація громадян України, щоб змусити їх голосувати на нелегітимних виборах. Неможливо обирати президента Росії на українській території", - заявила Геращенко.
Нагадаємо, Володимир Путін, який пішов на вибори президента РФ як самовисуванець, 18 березня може проголосувати на одній з виборчих дільниць у Севастополі.
 
Росія також зробила запит Міністерству закордонних справ України на відкриття чотирьох виборчих дільниць до виборів президента РФ.
 
https://t.me/korrespondentnet
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA