ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:28

Китай випробував гіперзвуковий літальний апарат для армії
Середа, 08 серпня 2018, 10:36
Випробування першого китайського гіперзвукового літального апарату успішно завершилися.

Гіперзвуковий літальний апарат Xingkong-2 здатен розвивати швидкість понад сім тисяч кілометрів на годину, повідомляє Global Times.

Під час тестування апарат знаходився в повітрі близько 10 хвилин. За цей час він зробив ряд маневрів на висоті 30 кілометрів, після чого приземлився в заданій точці.

Читайте також: У Канаді дрон ледь не зіштовхнувся з літаком

Як зазначають розробники, в ході випробувань апарат рухався по абсолютно непередбачуваній для противника траєкторії. У майбутньому його планують використовувати як носій для боєголовок і застосовувати в системах ПРО.

Пристрій має пройти ще ряд випробувань, перш ніж надійде на озброєння Народно-визвольної армії Китаю.

 

ukrinform.ua

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA