ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:24

Північна і Південна Кореї домовилися провести саміт лідерів у вересні
Вівторок, 14 серпня 2018, 10:53
Делегації від Південної Кореї і КНДР у понеділок, 13 серпня, домовилися провести двосторонній саміт лідерів двох країн у вересні.

Про це повідомляє агентство Yonhap.

"Ми погодились провести міжкорейський саміт у вересні у Пхеньяні", - йдеться у спільній заяві двох Корей.

Точну дату зустрічі поки не призначили.

"Ми також розглянули умови реалізації Пханмунджомської декларації та з усією серйозністю провели консультації з питань, що стосуються її більш активного застосування", - цитує агентство заяву представників двох країн.

Зустріч на вищому рівні у вересні, якщо вона відбудеться, стане третьою між президентом Південної Кореї Мун Чже Іном і лідером КНДР Кім Чен Ином після їх зустрічей у квітні й травні.

Як повідомлялося, делегації провели переговори у понеділок, 13 серпня, в населеному пункті Пханмунджом в демілітаризованій зоні.

 

ukrinform.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA