ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 05:50

Держсекретар США та очільник МЗС Канади поговорили про Україну
П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:24

Державний секретар США Майкл Помпео та міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд провели у п'ятницю телефонну розмову, у якій згадали про Україну.

Про це повідомила сайт Держдепартаменту США.

Зазначається, що Помпео та Фріланд обговорили суперечку між Саудівською Аравією та Канадою, де остання закликала звільнити активістів.

Повідомляється, що окрім іншого Держсекретар згадав у розмові про Іран та Україну.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко поговорив з Майклом Помпео про миротворців на Донбасі та виконання вимог МВФ.

pravda.com.ua
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA