ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 19 вересня, 20:41

У Єгипті виявили село дофараонівського часу
П'ятниця, 07 вересня 2018, 12:50

В Єгипті виявили одне з найдавніших селищ Дельти Ніла, що належить епосі неоліту.

Археолог Фредерік Гіо заявив, що його група виявила силос, що містить кістки тварин, харчі, керамічні та кам’яні знаряддя праці, у 50 км на північ від Каїра, – інформує видання Independent.

Це вказує на людське поселення, що існувало ще у 5000 р. до н.е., на 2500 років раніше за піраміди у Гізі.

«Аналіз відкритого біологічного матеріалу дасть нам більш чітке уявлення про перші громади, які населяли Дельту Нілу та про походження землеробства та сільського господарства у Єгипті», – сказала Надія Хедр, представник міністерства, що відповідає за єгипетські, грецькі та римські пам’ятки старовини.

Єгипет в останні роки підкреслює важливість своїх археологічних відкриттів у спробі відродити свою туристичну індустрію після дестабілізації, спричиненої повстанням 2011 року.

Читайте більше тут: zik.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA