ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 05:49

У Єгипті виявили село дофараонівського часу
П'ятниця, 07 вересня 2018, 12:50

В Єгипті виявили одне з найдавніших селищ Дельти Ніла, що належить епосі неоліту.

Археолог Фредерік Гіо заявив, що його група виявила силос, що містить кістки тварин, харчі, керамічні та кам’яні знаряддя праці, у 50 км на північ від Каїра, – інформує видання Independent.

Це вказує на людське поселення, що існувало ще у 5000 р. до н.е., на 2500 років раніше за піраміди у Гізі.

«Аналіз відкритого біологічного матеріалу дасть нам більш чітке уявлення про перші громади, які населяли Дельту Нілу та про походження землеробства та сільського господарства у Єгипті», – сказала Надія Хедр, представник міністерства, що відповідає за єгипетські, грецькі та римські пам’ятки старовини.

Єгипет в останні роки підкреслює важливість своїх археологічних відкриттів у спробі відродити свою туристичну індустрію після дестабілізації, спричиненої повстанням 2011 року.

Читайте більше тут: zik.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA