ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 19 вересня, 21:17

Трамп оприлюднив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом
Четвер, 11 жовтня 2018, 15:12

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 4 жовтня підписав і оприлюднив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом.

Про це повідомила прес-служба Білого дому.

«Коли йдеться про тероризм — ми зробимо все необхідне для захисту нашої нації», — заявив Трамп.

Національна стратегія боротьби з тероризмом — документ, який окреслює загальні положення американської влади щодо захисту громадян країни від терористичної загрози.

Серед основних положень «Стратегії»: виявлення джерел тероризму, боротьба з радикалізацією та вербуванням, ліквідація джерел підтримки терористів, оновлення й інтеграція антитерористичного інструментарію США, захист американської інфраструктури та допомога в боротьбі з тероризмом міжнародним партнерам.

« Слоган «Америка понад усе» не значить – «Америка сама по собі». Ми будемо розширювати коло партнерів по боротьбі з радикальним ісламізмом, тероризмом, який спонсорує Іран, та іншими формами жорстокого екстремізму. Ми будемо заохочувати наших партнерів серйозніше боротися з тероризмом і сприяти їхній самостійній протидії терористичній загрозі», — йдеться у документі.

В документі також зазначено, що за президента Трампа США та їхні світові партнери суттєво ослабили і «практично винищили» ісламістську організацію «Ісламська держава» на території Іраку та Сирії і врятували таким чином понад 7,5 мільйонів життів.

Нагадаємо, директорка ЦРУ Джина Гаспел заявила, що Центральне розвідувальне управління США планує більше інвестувати у збір інформації про «складні країни».

США заявили, що готові запровадити нові санкції проти Туреччини, якщо влада країни не відпустить американського пастора Ендрю Бренсона, якого звинувачують у тероризмі та шпигунстві.

 

hromadske.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA