ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:11

Трамп оприлюднив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом
Четвер, 11 жовтня 2018, 15:12

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 4 жовтня підписав і оприлюднив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом.

Про це повідомила прес-служба Білого дому.

«Коли йдеться про тероризм — ми зробимо все необхідне для захисту нашої нації», — заявив Трамп.

Національна стратегія боротьби з тероризмом — документ, який окреслює загальні положення американської влади щодо захисту громадян країни від терористичної загрози.

Серед основних положень «Стратегії»: виявлення джерел тероризму, боротьба з радикалізацією та вербуванням, ліквідація джерел підтримки терористів, оновлення й інтеграція антитерористичного інструментарію США, захист американської інфраструктури та допомога в боротьбі з тероризмом міжнародним партнерам.

« Слоган «Америка понад усе» не значить – «Америка сама по собі». Ми будемо розширювати коло партнерів по боротьбі з радикальним ісламізмом, тероризмом, який спонсорує Іран, та іншими формами жорстокого екстремізму. Ми будемо заохочувати наших партнерів серйозніше боротися з тероризмом і сприяти їхній самостійній протидії терористичній загрозі», — йдеться у документі.

В документі також зазначено, що за президента Трампа США та їхні світові партнери суттєво ослабили і «практично винищили» ісламістську організацію «Ісламська держава» на території Іраку та Сирії і врятували таким чином понад 7,5 мільйонів життів.

Нагадаємо, директорка ЦРУ Джина Гаспел заявила, що Центральне розвідувальне управління США планує більше інвестувати у збір інформації про «складні країни».

США заявили, що готові запровадити нові санкції проти Туреччини, якщо влада країни не відпустить американського пастора Ендрю Бренсона, якого звинувачують у тероризмі та шпигунстві.

 

hromadske.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA