ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:07

Трамп оприлюднив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом
Четвер, 11 жовтня 2018, 15:12

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 4 жовтня підписав і оприлюднив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом.

Про це повідомила прес-служба Білого дому.

«Коли йдеться про тероризм — ми зробимо все необхідне для захисту нашої нації», — заявив Трамп.

Національна стратегія боротьби з тероризмом — документ, який окреслює загальні положення американської влади щодо захисту громадян країни від терористичної загрози.

Серед основних положень «Стратегії»: виявлення джерел тероризму, боротьба з радикалізацією та вербуванням, ліквідація джерел підтримки терористів, оновлення й інтеграція антитерористичного інструментарію США, захист американської інфраструктури та допомога в боротьбі з тероризмом міжнародним партнерам.

« Слоган «Америка понад усе» не значить – «Америка сама по собі». Ми будемо розширювати коло партнерів по боротьбі з радикальним ісламізмом, тероризмом, який спонсорує Іран, та іншими формами жорстокого екстремізму. Ми будемо заохочувати наших партнерів серйозніше боротися з тероризмом і сприяти їхній самостійній протидії терористичній загрозі», — йдеться у документі.

В документі також зазначено, що за президента Трампа США та їхні світові партнери суттєво ослабили і «практично винищили» ісламістську організацію «Ісламська держава» на території Іраку та Сирії і врятували таким чином понад 7,5 мільйонів життів.

Нагадаємо, директорка ЦРУ Джина Гаспел заявила, що Центральне розвідувальне управління США планує більше інвестувати у збір інформації про «складні країни».

США заявили, що готові запровадити нові санкції проти Туреччини, якщо влада країни не відпустить американського пастора Ендрю Бренсона, якого звинувачують у тероризмі та шпигунстві.

 

hromadske.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA